A Home Away From Home

Seko Saulei!

Par mums

Atpūta, kas ļauj izbaudīt priežu meža burvību un Lielupes tuvumu.

“Seko saulei” ir vārdi, kas precīzi apraksta mūsu dzīves skatījumu un piedāvājumu! Mēs piedāvājam nakšņošanu “sajūtu čiekuros” un bungalo mājiņās, dažādas ūdens sporta aktivitātes, saullēkta un saulrieta reisus, kā arī izbraucienus ar plostu jebkurā citā laikā. Vaicāsiet – kas gan nakšņošanai ir kopīgs ar sauli? Gan mūsu bungalo mājiņas, gan katrs no “čiekuriem” ir veidots tā, lai tajā atrodoties, būtu iespēja baudīt sauli. Mēs atrodamies Lielupes krastā, vien divdesmit minūšu braucienā no Rīgas ar automašīnu un 25 minūšu braucienā ar vilcienu no Rīgas Centrālās stacijas (dzelzceļa stacija “Priedaine”). Līdz Jūrmalas centram ir nepilni seši kilometri.

Sajūtu čiekuri

Sajūtu čiekuri jeb teltis kokos, kas ļauj izjust priežu meža burvību un Lielupes tuvumu. Atpūtai, dabas vērošanai vai nakšņošanai brīvā dabā. Katrā sajūtu čiekurā komfortabli var uzturēties līdz 4 personām. Nakšņot ērti divatā vai, piemēram, divi pieaugušie cilvēki ar diviem maziem bērniem.

Peldošā terase

Peldoša motorizēta terase aktivitātēm un atpūtai uz ūdens. Sezonā tiek regulāri organizēti saulrieta braucieni uz Lielupes ieteku jūrā, kā arī iespējams organizēt individuālus pasākumus gan pie krasta, gan pārvietojoties pa upi.

Noma

Aktivitātes un atpūta uz ūdens. Viesiem ir pieejams plašs ūdens sporta inventāra klāsts: ūdens velosipēdi, SUP, laiva, kajaki, jahta.

Kupola zāle

Mūsu kupola zāle ar panorāmas logiem un āra terasi ir pieejama privātām svinībām un korporatīviem pasākumiem.

Burbuļkubls, fitosauna

Mūsu viesiem ir iespēja baudīt atpūtu peldošajā burbuļkublā vai izbaudīt fitosaunu.

Seko Saulei dāvanu karte

Dāvini lielisku atpūtu!

A Home Away From Home

Seko Saulei!

Viesu atsauksmes

Mums viss ļoti patika, it sevišķi dēliņam. Saimnieki super, ļoti jauki, pretīmnākoši. Iepatikās mājiņas kokos, tādas nebijām redzējuši. Patika izbrauciens ar plostu;) Viss ir tīrs un sakopts.

Diāna

Pavisam noteikti iesaku izbraukt ar plostu! Brīnišķīgas emocijas, táds skaistums paveras apkárt no ērtā kupolveida plosta terases!

Ilze

Patika tas, ka saimnieks bija ļoti laipns un atsaucīgs, vienmēr apjautājās par mums un mūsu labsajūtu, bija ieinteresēts, lai es un mana ģimene justos komfortabli. Liels paldies viņam par to. Mani bērni bija sajūsmā un izrādīja vēlmi vēl kādreiz šeit atbraukt, ko noteikti izdarīsim!

Alvīne

Lieliska vieta! Nakšņot čiekurā ir patiesi interesants piedzīvojums!

Irita

Ērtības un pakalpojumi

Bezmaksas WiFi
Bezmaksas autostāvvieta
Atļauti mājdzīvnieki
Transports no/uz lidostu
Grila aprīkojums
Pludmales zona

Projekts tiek īstenots/veikts ar Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansējumu projektu konkursā “Atbalsts ieguldījumiem uzņēmējdarbības attīstībai Jūrmalas pilsētā”