Izbrauciens ar plostu

Peldoša motorizēta terase aktivitātēm un atpūtai uz ūdens. Aprīkojumā ir pieejami dažāda izmēra ērti pufi, galdiņi, terases atpūtas krēsli, saliekamie krēsliņi, pludmales zviļņi.

Terase var būt aprīkota ar caurspīdīgu kupolu, kas pasargās no vēja un lietus, taču tajā pašā laikā ļaus baudīt īpašo upes atmosfēru un skaisto dabu.

Uz plosta ir iespējams organizēt pasākumus gan pie krasta, gan pārvietojoties pa upi, brauciena maršrutu pieskaņosim jūsu vēlmēm.

Tuvējā apkārtnē iespējams vērot un iepazīt Lielupes grīvas palieņu pļavas, niedrājus un tajos mītošos putnus, Lielupes Balto kāpu, Buļļu salu, Lielupes ieteku jūrā, Ragakāpu.

Ir iespēja izkāpt uz Latvijas lielākās salas – Buļļu salas – un baudīt īpašu gaisotni Paula Jaunzema akmens skulptūru parkā. Iepriekš ieplānojot, iespējams vienoties ar skulptoru par ekskursiju un stāstījumu akmens tēlu un vīziju pasaulē.

Nedaudz garākos izbraucienos ir iespējams izbaudīt Lielupes tecējumu uz Jelgavas pusi, vai doties piedzīvojumu maršrutā pa Buļļupi līdz Daugavai (Daugavgrīvas cietoksnis, bāka, moli) Bolderāja, Mīlestības sala, Audupīte, Vecdaugava, Mangaļsala.

Uz plosta – peldošās terases iespējams organizēt:

  • jogas, meditācijas nodarbības;
  • informatīvi izglītojošus pasākumus;
  • svinību un izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem;
  • Saullēkta un Saulrieta pasākumus;

Pēc klientu vēlmēm terasi var piemērot un aprīkot dažāda līmeņa banketiem, īpašām svinībām.

Rezervācija

Tel.: +371 29549910
E-pasts: info@sekosaulei.lv

Šo vietni aizsargā Recaptcha un Google privātuma politika un Pakalpojuma noteikumi