Sajūtu

Čiekuri

Piedāvājam neparastu naktsmītni – sajūtu čiekurus jeb teltis kokos (1,5 – 2 metrus virs zemes), kas ļauj izbaudīt priežu meža burvību un Lielupes tuvumu. Telšu konstrukcijas ir izturīgas un cieši piestiprinātas kokam.

“Čiekuru” interjera galvenā vadlīnija ir praktiskums un funkcionalitāte – lai būtu viss nepieciešamais, bet nebūtu nekā lieka. “Čiekurā” ir matracis, neliels galdiņš, mantu glabātuve un mazs paklājiņš. “Čiekurs” ir aprīkots ar odu tīklu un aizkaru. Tā tonis ir maksimāli pietuvināts videi. Katram klientam ir pieejama duša un labierīcības, kas atrodas 50–100 metru attālumā no naktsmītnēm.

Tiem, kuri tomēr vēlas nedaudz vairāk komforta ir pieejami paaugstināta komforta matrači, kā arī ir iespēja izbaudīt “siena šķūņa” sajūtas uz speciāla salmu-siena matrača (iepriekš pasūtot). Ir arī romantiskās noskaņās iekārtoti “čiekuri” ar papildu elementiem, piemēram, dekoratīviem spilveniem, paklājiņiem, baldahīnu un gaismiņām.

Atrašanās “čiekuros” salīdzināma ar palikšanu teltī – tas attiecas gan uz temperatūru, gan platību. Tomēr tajā pašā laikā, konstrukcija ir stabila, grīda – stingra, lietus un vējš netraucē. Būtiskākā atšķirība ir plašie logi, kas ļauj izbaudīt burvīgo skatu uz mežu un upi.

Par papildus maksu tiek nodrošināts gultasveļas komplekts, segas, spilveni, dvieļi.

Sajūtu čiekuros komfortabli var uzturēties līdz 4 personām, vai nakšņot divi pieaugušie cilvēki ar diviem maziem bērniem.

Viesiem tiek piedāvātas ne vien naktsmājas, bet arī dažāda veida aktivitātes un atpūta uz ūdens – ūdens velosipēdi, SUP dēļi, kajaki, laiva, jahta, izbrauciens ar kuteri, ūdens slēpēm, pūsli. Ir iespēja iet pirtī, baudīt atpūtu burbuļkublā vai izbaudīt fitosaunu. Viesiem pieejami grili, ir iespēja atpūsties pie galdiņiem upes krasta vai pakavēt laiku kādā novusa vai galda tenisa spēlē. Tepat blakus ir peldvieta, volejbola laukums un bērnu spēļlaukums. Bērniem ir arī iespēja izlēkāties uz batuta.